KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14367419
nr 1436 7419
Bertil Liljeblad
(1920-2009), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 3/15, daterad 70, "stenarbetare". Bildmått: 49x59cm, yttermått inklusive ram: 64x74cm
Bertil Liljeblad, svensk bildkonstnär född 1920, död 2009.
Utrop:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:42:05
Bertil Liljeblad
Läs mer om Bertil Liljeblad
Bertil Liljeblad
Läs mer om Bertil Liljeblad
nr 1436 7419
Bertil Liljeblad
(1920-2009), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
måndag 6 december 2021 |
Bertil Liljeblad
Bertil Liljeblad, svensk bildkonstnär född 1920, död 2009.Läs mer om Bertil Liljeblad